НАБУ повідомило про підозру екс-голові "однієї з ОДА", але він завчасно втік. Бриль чи Савченко?НАБУ за погодження САП повідомило колишньому голові однієї з обласних державних адміністрацій про підозру у внесенні недостовірних відомостей до декларації. Повідомлення про підозру екс-губернатору направлено поштою, адже після того, як колишній чиновник взнав про виклик до НАБУ, він зник. Об этом сообщает press-post.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляє прес-служба бюро.


"9 липня 2019 року детективи Національного бюро за погодженням із прокурорами САП повідомили екс-голові однієї з ОДА про підозру у внесенні недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-1 КК України)", — вказали у НАБУ.


Як повідомляється, слідство встановило, що екс-посадовець у е-деклараціях за 2016 та 2017 роки не задекларував статки на суму близько 35 млн грн та 8 млн грн відповідно, а декларацію за 2015 рік взагалі не подав.


Серед незадекларованого у 2016-2017 роках майна, як вказано, — нерухомість, авто, доходи, корпоративні права.


"Повідомлення про підозру екс-губернатору направлено поштою через неможливість вручення його особисто — такий порядок передбачений КПК України", — додали у бюро.


"Колишнього посадовця про виклик до Національного бюро детективи повідомили завчасно, він особисто підтвердив намір явитись до НАБУ 9 липня о 14:00. Але цього не сталося. Відтоді екс-посадовець на дзвінки детективів не відповідає. За місцем проживання особа, яка представилася охоронцем, повідомила детективам, що колишнього губернатора немає, отримувати документи ця особа відмовилася. Впродовж перебування детективів поряд із місцем проживання екс-чиновника з кількох автомобілів за ними спостерігали невстановлені особи", — розповіли у НАБУ.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/nabu-pov-domilo-pro-p-dozru-eks-golov-odn-z-oda-ale-v-n-zavchasno-vt-k-bril-chi-savchenko”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя