На Сторожинеччині кандидата у народні депутати Івана Тичину запитали чи він не родич поета Павла Тичини і побажали йому перемоги (ФОТО)

ФІНІШНА ПРЯМА /

Напружений і щільний графік запланованих зустрічей кандидата у народні депутати Івана Тичини зі своїми виборцями на 202 виборчому окрузі примушує його в ці дні працювати в режимі форс-мажору. Украй розбиті сільські дороги, погана погода чи інші фактори не можуть стати на заваді за будь-яких умов на будь-якій відстані добратись до людей, щоб почути про їхні проблеми, які відтак потрібно буде вирішувати. Лише за один день сьогодні, 9 липня, Тичина провів 5 зустрічей у різних населених пунктах свого виборчого округу.


У кожному колективі люди традиційно скаржились на відсутність доріг у селах, безробіття, низькі зарплати та пенсії. Це типова ситуація для усього населення України. Однак коли лікар екстреної допомоги, який у сільській місцевості часом і за хірурга, і за терапевта , і за акушера, і за ортопеда, і за кардіолога, отримує платню 4-5 тисяч, в той час як сімейному лікарю платять 15-20 тисяч, то це вже повна невідповідність у медичній галузі.

Під час зустрічі з медиками Сторожинецького району вони просили кандидата у народні депутати Івана Тичину допомогти вирівняти ситуацією з оплатою праці медичним працівникам. Люди не мають грошей їхати лікуватись в область, тож на сільських медиків припадає величезне навантаження, вони не можуть відмовляти хворим, адже давати клятву Гіппократа, а ось свої сім»ї фінансово забезпечити не можуть. Допрацювались до того, що вже немає на чому виїхати за викликом до хворих, адже машини «Швидкої» зношені, часто виходять з ладу і їх не вистачає. Медперсонал змушений сам купляти за власні гроші форму.


На вкрай низькі зарплати скаржились і лісівники Сторожинецького військового лісництва.


Громади сіл Чудей та Будинець просили Івана Тичину передати у Київ прохання буковинських пенсіонерів переглянути пенсійне законодавство. На 1600 гривень пенсії прожити неможливо, а підвищення її на 40-60 гривень один раз на півроку принижує людей з 30-40-літніс стажем роботи.Виборці з увагою слухали основні засади передвиборчої програми кандидата, у якій відображені інтереси їхніх громад, дякували за зустріч і в одному селі навіть поцікавились чи Тичина Іван не є родичем Тичини Павла – відомого українського поета, автора «Сонячних кларнетів», на що їхній кандидат відповів, що він родом з Житомирщини, до поета стосунку не має, що вони просто однофамільці.


Микола ВІТЕР, журналіст

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=114176” Об этом сообщает girnyk.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя