Хіти тижня. У Раді з’явилася "порнозірка" без відриву від виробництва: "Полум’яний соціаліст" Ківа, котрий знайшов своє друге життя у "ЗАЖОП", пестить на камеру статеві органи на засіданні Ради

Нардеп намагався приховати, чим займається, але журналісти виявилися уважнішими та спритнішими, ніж він думав.

Об этом сообщает sprotyv.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нардеп Верховної Ради IX скликання від партії "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Кива вдруге за сесійний день потрапив до об’єктивів камер за дивним заняттям у ВР, передають Патріоти України.

Так, вранці депутат намагався приховати від журналістів свою переписку, стоячи біля трибуни парламенту. Але представник ЗМІ Всеволод Філімоненко зняв на відео, з ким спілкувався народний обранець — моделлю, яка підписана у Киви в смартфоні як "Юля конкурс краси Одеса". Після листування з дівчиною, як можна побачити на записі, нардеп від ОПЗЖ став активно смикати штани в ділянці ширінки. Створюється враження, що він пестить свої статеві органи. Потім Кива навіщось підняв штанини та підтягнув шкарпетки.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/zhaby/khity-tyzhnia-u-radi-ziavylasia-pornozirka-bez-vidryvu-vid-vyrobnytstva-polumianyi-sotsialist-kiva-kotryi-znaishov-svoie-druhe-zhyttia-u-zazhop-pestyt-na-kameru-statevi-orhany-na-zasidanni-rady-297880.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя