У Львові двоє дорослих та дитина отруїлись чадним газом

Як інформує міське управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, 4 жовтня о 20.06 год. у квартирі на вул. М. Бринського, 4 (Личаківський район) отруїлись чадним газом 3 осіб, з них 1 — дитина.Постраждалих — жінку, 1987 року народження, чоловіка, 1985 року народження, та дитину, 2012 року народження, у стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано у лікувальні заклади м. Львова. У квартирі встановлено газовий котел. Обставини події з’ясовують. Об этом сообщает bukpravda.in.ua со ссылкой на СМИ.


Загалом з початку року у Львові трапилось уже 46 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 99 людей (з них 29 дітей), з яких 8 — загинули.

Фахівці наголошують: основна вимога, щоб не сталося біди, — це притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення, — через вікно, двері і вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Якщо одне з таких правил недотримане, то в приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, двоє дітей отруїлись чадним газом на Львівщині.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_dvoie_doroslyh_ta_dytyna_otruilys_chadnym_gazom_327808.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя