Волкер покинув керівну посаду в Інституті Маккейна

<p>Нещодавно Курт Волкер пішов з посади спеціального представника Держдепартаменту США в Україні Об этом сообщает <a href=news-mail.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Волкер покинув керівну посаду в Інституті Маккейна">

Нещодавно Курт Волкер пішов з посади спеціального представника Держдепартаменту США в Україні

Волкер заявив, що йде з посади виконавчого директора Інституту з питань міжнародного лідерства


Колишній спецпредставник США з питань України Курт Волкер завершує роботу в аналітичному центрі «Інститут Маккейна» у США. Він пояснив своє рішення піти звідти підвищеною увагою ЗМІ до його діяльності на посаді спецпредставника з питань України


«Нещодавня увага ЗМІ до моєї роботи на посаді спецпредставника з питань України ризикує відволікти увагу від досягнень і продовження зростання Інституту, і тому я йду з посади виконавчого директора Інституту з питань міжнародного лідерства», — йдеться в заяві Волкера.


Сінді Маккейн, вдова сенатора з Арізони Джона Маккейна, ім’ям якого названо центр, у заяві у відповідь подякувала Волкеру за роботу і відданість «моєму чоловікові та всій родині Маккейнів».


Нагадаємо, спеціальний представник Держдепартаменту США в Україні Курт Волкер подав у відставку.


П’ятий президент України, лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко назвав відставку спеціального представника США по Україні Курта Волкера тривожною новиною з Вашингтона.


Як повідомлялося, особистий адвокат президента США Дональда Трампа Руді Джуліані опублікував приватну переписку з Волкером і помічником президента Володимира Зеленського Андрієм Єрмаком.


Також Джуліані зізнався, що Волкер його попереджав про «рішалу» Богдана.


Нагадаємо, 3 жовтня Волкер свідчив в Конгресі США.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/volker-pokinuv-kerivnu-posadu-v-instituti-makkeyna-630861.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя