Архітектори прийшли на бал у костюмах створених ними хмарочосів (фото)

Усі фото: ctbuh2019.com Об этом сообщает 0652ua.com со ссылкой на СМИ.У день Геловіна 30 жовтня міжнародна Рада з високих будівель влаштувала у Чикаго бал із нагоди свого 50-річчя. На неї прийшли архітектори та девелопери у костюмах створених ними хмарочосів, повідомляє CityLab.

Бюро C.Y. Lee & Partners і костюм башти 101 у ТайпеїІдею позичили з костюмованого балу, який відбувся у Нью-Йорку у 1931 році. Тоді представники ринку нерухомості вбралися у костюми власних будівель, таких як готель Волдорф-Асторія і Крайслер-Білдінґ.

Клстюмована вечірка 1931 рокуНа сучасній вечірці представники 26 архітектурних бюро і будівельних фірм вдягли костюми хмарочосів ХХІ століття. На заході влаштували конкурс на найкращий костюм.

Переможцем став представник бюро Pelli Clarke Pelli, що проєктувала вежі Петронас у Куала-Лумпурі (на фото вгорі перший зліва).

Представниця Studio Gang у костюмі башти Aqua у ЧикагоКостюм хмарочоса Марина Бей Сендс, спроєктованого Arup and Parsons Brinkerhoff* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/11/04/arhitektory-pryjshly-na-bal-u-kostyumah-stvorenyh-nymy-hmarochosiv-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя